REGULAMIN


Przetwarzanie danych osobowych użytkowników

Portal GoldTrader.pl nie zbiera ani nie przetwarza danych osobowych.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku

Portal GoldTrader.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, lub też na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

Cookies

Serwis GoldTrader.pl używa tzw. cookies, tj. informacji zapisywanych przez serwery serwisów internetowych na komputerze użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego komputera.

Linki do innych stron internetowych

Linki umieszczone na stronie GoldTrader.pl umożliwiają użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Serwis GoldTrader.pl nie odpowiada jednak za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron. Zachęcamy użytkowników do zapoznania się z treścią oświadczeń o ochronie prywatności umieszczonych na stronach gromadzących dane osobowe.

Wszystkie informacje i znaki towarowe firm prezentowane na portalu są własnością ich właścicieli i zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych a ceny złota są przybliżone. Dokładnych danych należy szukać na stronach internetowych ich właścicieli.

Ceny złota

Ceny złota prezentowane w serwisie GoldTrader.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).

Dodawanie firm zajmujących się handlem złotem

W serwisie będą akceptowane tylko te firmy, które posiadają na swoich stronach aktualne kursy złotych sztabek lub złotych monet, możliwe do pobrania przez mechanizm służący do pobierania danych ze stron internetowych używany przez GoldTrader.pl.

Dodanie firmy jest całkowicie bezpłatne, nie są pobierane żadne opłaty ani za dodanie wpisu ani za późniejsze utrzymanie.

Firm zajmująca się handlem złotem zostanie dodana po przesłaniu zgłoszenia zawierającego adres strony (lub też dodatkowe dane tele-adresowe) na adres kontakt@goldtrader.pl lub poprzez formularz kontaktowy.